Hakkımızda

 

     Çocukları çok seven, her zaman en iyisini hak ettiklerini, her daim sağlıklı ve mutlu yaşamaları gerektiğini düşünen bir anne tarafından mütevazi bir girişimle kurulan bir firmayız.

     Doğanın mucizesi arı ürünlerini, değerli halkımıza tanıtarak ve bunlardan faydalanmalarını sağlayarak her daim kendilerinin ve çocuklarının sağlıklarını korumayı hedefliyoruz.

     İlk hedefimiz dünya genelinde yüzyılın antibiyotiği olarak kabul edilen, ülkemizde yeterince tanınmayan ve dolayısıyla faydalarından mahrum kalınan propolisi, bilinen tüm vitamin mineral ve enzimleri içererek güçlü bir besin desteği sağlayan poleni, insanlarda tüm hücrelerin yenilenmesini sağlayan arı sütünü ülkemiz insanına tanıtarak bunlardan gerektiği şekilde faydalanmalarını sağlamak.

     İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim diyen Robert Bosch'un bu sözünü düstur edinerek; bilimsel analizleri yapılan, tüketicinin beğenisini ve güvenini kazanan arı ürünleri ile kalite prensibinden ödün vermeden çıktık yola.
     İnsanlığın binlerce yıllık kadim dostu arılar ve başta bal olmak üzere mucize ürünleri propolis, polen ve arı sütü, hepsi ayrı ayrı bir şifa deposu. Bunların hayatımızdaki yerini, ürün özelliklerini, sağladıkları faydaları bıkmadan etrafımıza yaymayı misyon edindik.

     Üstlendiğimiz ağır yükün ve gıda güvenliğinin öneminin farkındayız ve ülkemizin zenginliği olan arı ürünlerinin hak ettiği değere ulaşması ile birlikte müşteri memnuniyetinin mümkün olacağını biliyoruz.